Siūlome įsigyti ir aktyviai naudoti kokybiškas, sertifikuotas ir saugias vaikų sportui, žaidimams ir edukacijai skirtas priemones, leisiančias Jūsų vaikui tobulėti pagrindinėse srityse: ugdant pažintinius gebėjimus, skatinant vaizduotę, lavinant koordinaciją ir fizinius gebėjimus. El. parduotuvės ACTIVEKIDS.LT asortimente rasite medinius edukacinius žaislus ir unikalią vaikų vikrumo bei koordinacijos lavinimo įrangą, skirtą naudoti namuose, ugdymo įstaigose, fizinių gebėjimų ugdymo, kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimuose. Šie aukštos kokybės gaminiai sukurti bei pagaminti Vokietijoje, atitinka griežčiausius kokybės standartus, ištestuoti gamintojo bei plačiai naudojami tiek Vokietijos ugdymo įstaigose, tiek pasauliniu mastu, daugiau kaip 50-yje šalių. Prieš tapdami oficialiu įrangos gamintojo partneriu Lietuvoje, gaminių kokybe ir nauda įsitikinome patys mūsų organizuojamuose užsiėmimuose, kuriuose nuolat dirbame tiek su tipinės raidos, tiek su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais. Tad įsigyjantiems įrangą perduosime ne tik teorines, bet ir praktines įrangos panaudojimo žinias, taip pat įrangos integracijos ar suderinamumo su jau Jūsų turima sportine įranga sprendimus. Įstaigoms siūlomi tiek jau sukomplektuoti skirtingi įrangos rinkiniai, tiek individualūs komplektacijos sprendimai pagal Jūsų poreikius.

Įrangos naudos:

– Motorinis planavimas – atliekant pratimus reikalinga judėti įvairiomis kryptinis, skirtingais paviršiais, tinkamai suplanuoti judesius.
– Koordinacija ir pusiausvyra – šie įgūdžiai lavinami įveikiant iš skirtingų elementų sudarytą kliūčių ruožą.
– Sensorinių pojūčių stimuliacija – einant skirtingų faktūrų paviršiais puikiai stimuliuojamos vaikų pėdos.
– Vikrumas – kūno padėtis pritaikoma pagal skirtingus paviršius.
– Dėmesio koncentracija – sportuojant su šia įranga lavinamas susikaupimas, judesių planavimas, puikiai derinami fiziniai bei kognityviniai gebėjimai.

Įrangos privalumai:

– Lengvai pritaikoma kuriant įvairesnį vaikų fizinio aktyvumo užsiėmimų turinį.
– Vaikai noriai dalyvauja užsiėmimuose, veikla tampa nuotaikingesnė, didėja vaikų motyvacija atlikti numatytus pratimus.
– Daugiafunkciškumas. Sportinės vikrumą lavinančios įrangos komplektai bei sistemos lengvai transformuojami, keičiant sistemos sudedamąsias dalis galima sukurti skirtingas pratimų kombinacijas vaikams, lengva keisti bei pagal vaikų poreikius pritaikyti užsiėmimų turinį, kurti skirtingus pratimų bei užduočių variantus.

Visą asortimentą rasite ir Jums patinkančias prekes įsigysite – ACTIVEKIDS.LT el. parduotuvėje.

Mūsų rekomenduojamos priemonės gali būti kompensuojamos šeimoms, auginančioms negalią turinčius vaikus pagal naują nuo 2022 m. vasario 1 d. įsigaliojusią  techninės pagalbos priemonių kompensavimo tvarką. Praktinę informaciją ir priemonių pavyzdžius galite rasti čia  Atmintinė ir rekomendacijos dėl priemonių

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis – KONTAKTAI.